Skip to content

Supply Chain Manager

Alphen aan den Rijn€ 5.000 - € 7.300 per maandSupply Chain

Functieomschrijving

Ben jij een doorgewinterde Supply Chain Manager met een passie voor het optimaliseren van logistieke processen? Heb je ervaring in bulk logistiek, bij voorkeur in de agri-food sector?


Dan heeft Duynie Feed Benelux een uitdagende positie voor je als


Supply Chain Manager Benelux

(fulltime)


Over Duynie Feed Benelux:

Duynie Feed is onderdeel van Duynie Group, een internationale speler in de diervoederindustrie.

Wij zetten ons in voor een duurzame wereld door reststromen uit de voedingsmiddelenindustrie te verwaarden tot hoogwaardige diervoeders. Als Supply Chain Manager bij Duynie Feed Benelux speel je een sleutelrol in onze ambitie om duurzaamheid te verenigen met efficiënte logistiek.


Wat ga je doen?

In deze positie ben je verantwoordelijk voor het aansturen en coördineren van alle logistieke activiteiten in de Benelux.

Je rapporteert aan de Director Feed Benelux en stuurt 5 teamleads aan op verschillende locaties in Nederland en België. Je hebt indirect leiding over een team van 40-50 FTE, waaronder chauffeurs, planners, verkoopbinnendienst medewerkers en medewerkers in op-/overslag. Je bent verantwoordelijk voor de supply chain van ruim 3 miljoen ton co-producten.


Kernactiviteiten

  • Leveranciers: organiseert betrouwbaarheid in afname met de hoogste service op leveranciers, bouwt aan nieuwe en bestaande relaties, continue op zoek naar proces- en daarmee serviceverbetering.
  • Geeft leiding aan de teams (planning, verkoop binnendienst, wagenpark en op-/overslag) en bent verantwoordelijk voor de inkoop van logistiek
  • Coördinatie en afstemming totale proces: bewaakt en evalueert het proces van aanbodprognoses van verwachte co-producten tot en met planning transport, opslag en bewerking.
  • Procesoptimalisatie: Analyseren van logistieke processen, evalueren van bottlenecks en daadwerkelijk verbeteren. Alles om efficiënte processen te organiseren die leiden tot een hogere servicegraad en cost efficiency.
  • Monitoren en verbeteren van de samenwerking met leveranciers, vervoerders, bevrachters en op/overslagbedrijven.

Vereisten

Wie ben je?

  • Een professional met minimaal 10 jaar ervaring in supply chain management, waarvan minstens 5 jaar in een leidinggevende rol.
  • Iemand die niet terugdeinst voor logistieke uitdagingen, maar deze juist met enthousiasme aangaat.
  • Een leider die het team, maar ook de individuele personen verder ontwikkeld.  
  • Je bent zowel strategisch als tactisch sterk, maar je wil ook operationeel betrokken zijn. Je staat in het team en samen bouw je verder.
  • Je hebt ervaring in bulktransport, bij voorkeur in de agri-food sector.
  • Je spreekt vloeiend Nederlands en Engels. Kennis van de Franse of Duitse taal is een pré.


Aanvullende informatie

Standplaats: Je standplaats rouleert over Alphen aan de Rijn, Nijmegen en Veurne (België)


Wat krijg je ervoor terug?

  • Een uitdagende job voor een organisatie waar je gezien het duurzame karakter trots op mag zijn!
  • Een salaris tussen de €5.000,- en €7.300,- bruto per maand o.b.v. een 40-urige werkweek (indeling afhankelijk van kennis en ervaring)
  • 8% vakantietoeslag;
  • Een lease-auto;
  • 30 vakantiedagen op basis van een 40-urige werkweek. Krijg je deze niet op? Dan mag je je bovenwettelijk verlof verkopen voor extra salaris;
  • Winstdelingsregeling. Uitgangspunt bij realiseren van budget = ½ maandsalaris bruto als bonus;
  • €16,25 bruto per maand vergoeding als bijdrage in de ziektekosten;
  • Een prima pensioenregeling bij het PGB;
  • Een fijne werkplek met lekkere koffie, gratis fruit & frisdrank en gezellige collega's.


Enthousiast?

Dan zien we graag je sollicitatie tegemoet! Je kunt solliciteren door op onderstaande button te klikken en je motivatie te richten aan Leoni van Leeuwen, HR Specialist Recruitment.


Let op: Acquisitie naar aanleiding van deze vacature is niet gewenst.

Alphen aan den Rijn, Zuid-Holland, Nederland
€ 5.000 - € 7.300 per maand
Supply Chain

of

Apply with Indeed onbeschikbaar

Meer informatie? Neem contact op met:

Leoni van Leeuwen

HR Specialist Recruitment Cosun, Cosun Beet Company

Communicatie, HR, F&C, ICT, Logistiek, Inkoop, Secretariaat, Agrarische Dienst & SHE, Sales.

Stella van Schaik

HR Specialist Recruitment Cosun, Cosun Beet Company Quality, Technology, Procestechniek & Techniek

Wichard de Groot

HR Specialist Recruitment Cosun Beet Company Groningen





Raisa Supriatna

HR Specialist Recruitment Duynie Group (Novidon, AgriBioSource, Duynie Feed & Duynie Ingredients)





Vera Gladdines

HR Officer / Advisor Sensus

Vacatures Sensus







Simone van Gameren

Management Assistent IRS

Vacatures IRS





Wichard de Groot

HR Specialist Recruitment Cosun Beet Company

Locatie Vierverlaten, Groningen



Wat kan je verwachten?

Je leren kennen

Indien je goed aansluit op de vacature neemt de HR Specialist Recruitment contact met je op. Dit om alvast een eerste beeld te krijgen en mogelijke vragen van weerszijde beantwoord te krijgen.

Het eerste gesprek

In het eerste gesprek kom je in contact met jouw mogelijk toekomstige manager en uiteraard is er iemand van HR aanwezig om je als persoon wat beter te leren kennen.

Case

Mogelijk is een case onderdeel van de procedure. Hierin wordt er gekeken hoe je met bepaalde praktijksituaties om zou gaan. Vaak kan de case vanuit huis worden gemaakt en soms maak je de case voor aanvang van het 2e gesprek op locatie.

Het tweede gesprek

Wat goed je bent nog in de procedure! Tijdens dit gesprek gaan we nog wat dieper op de zaken in. Daarnaast willen ook deze personen je nog wat beter leren kennen, zodat we zeker weten dat we een mooie match hebben.

Ben jij enthousiast en staat je vacature er niet bij? Vergeet niet een open sollicitatie te doen!