Ben jij enthousiast en staat je vacature er niet bij? Vergeet niet een open sollicitatie te doen!
Heb jij een HBO IT achtergrond en ben je goed op de hoogte van Cyber Security of gaat je hart er in ieder geval sneller van ‘Beeten’? Ben je daarnaast als persoon resultaatgericht en vind je het leuk om praktisch hanteerbare oplossingen te bedenken? Dan zijn wij op zoek naar jou!
Voor de afdeling ICT binnen het Centraal Kantoor te Dinteloord wij op zoek naar een enthousiaste collega voor de functie van:
Cyber Security Officer
(32 - 40 uur)
Wat ga je doen?
In de functie van Cyber Security Officer ga je het niveau van Cyber Security binnen de organisatie naar een hoger niveau brengen. Je houdt jezelf op de hoogte recente ontwikkelingen op het gebied van Cyber Security en monitort en voert risicobeoordelingen uit om te zien hoe goed we voorbereid zijn op deze dreigingen. Daar waar je verbeterpotentieel ziet ga je een plan van aanpak maken om ons cyber risico te verminderen en zorg je dat het plan wordt uitgevoerd.
Verder ga je in overleg met interne collega’s die op zoek zijn naar een nieuwe IT / OT oplossing, Je zorgt dat er een SAAS checklist wordt opgesteld bij dit soort nieuwe oplossingen, Je zet werkgroepen op om policies op te zetten en te implementeren en voert compliancy audits uit.
Wat zijn de drie belangrijkste taken?:
Waar kom je te werken?
Daar beelden meer zeggen dan woorden, hierbij een eerste kennismaking met wat collega's van het Centraal Kantoor.
Functie-eisen:
Wat krijg je ervoor terug
Contact en informatie?
Meer informatie over de inhoud van de functie is te verkrijgen bij Wim Hummel, Manager ICT; telefoon: +31165525107
Enthousiast geworden?
Dan zien we graag jouw sollicitatie tegemoet via leoni.van.leeuwen@cosun.com ter attentie van Leoni van Leeuwen.
of
Je sollicitatie is succesvol ingediend!
HR Specialist Recruitment Cosun, Cosun Beet Company, Duynie Group (Novidon, AgriBioSource, Duynie Feed & Duynie Ingredients)
Communicatie, HR, F&C, ICT, Logistiek, Inkoop, Secretariaat, Agrarische Dienst & SHE.
HR Specialist Recruitment Cosun, Cosun Beet Company, Duynie Group (Novidon, AgriBioSource, Duynie Feed & Duynie Ingredients) Sales, Quality, Technology, Procestechniek & Techniek
Management Assistent IRS
Vacatures IRS
HR Officer / Advisor Sensus
Vacatures Sensus
Indien je goed aansluit op de vacature neemt de HR Specialist Recruitment contact met je op. Dit om alvast een eerste beeld te krijgen en mogelijke vragen van weerszijde beantwoord te krijgen.
In het eerste gesprek kom je in contact met jouw mogelijk toekomstige manager en uiteraard is er iemand van HR aanwezig om je als persoon wat beter te leren kennen.
Mogelijk is een case onderdeel van de procedure. Hierin wordt er gekeken hoe je met bepaalde praktijksituaties om zou gaan. Vaak kan de case vanuit huis worden gemaakt en soms maak je de case voor aanvang van het 2e gesprek op locatie.
Wat goed je bent nog in de procedure! Tijdens dit gesprek gaan we nog wat dieper op de zaken in. Daarnaast willen ook deze personen je nog wat beter leren kennen, zodat we zeker weten dat we een mooie match hebben.